Podłączenie płyty indukcyjnej

Podłączenie płyty indukcyjnej możesz wykonać z naszymi fachowcami dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić sporo cennego czasu. Decydując się na ofertę naszej firmy, nie musisz szukać innych fachowców.

Montaż płyty indukcyjnej

Nasza oferta jest kompleksowa, jesteśmy w stanie na miejscu zaoferować wycinanie otworów w blacie kuchennym. Posiadamy do tego niezbędny sprzęt i umiejętności.

Podłączenie indukcji już od 150 zł

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w konkurencyjnej cenie. Podłączenie indukcji już od 150 zł.

Podłączenie płyty indukcyjnej już od 150 zł

Oferujemy bowiem nie tylko montaż mebli kuchennych, ale też między innymi podłączenie płyty indukcyjnej czy montaż oświetlenia kuchennego. Posiadamy specjalistyczną ekipę montażową, dzięki której mają Państwo zagwarantowane kompleksowe usługi. Ostatnie, czego potrzebujecie to właśnie montażu zakupionego umeblowania.

Montaż i podłączenie płyty indukcyjnej

Jeżeli zamówisz u nas usługę montażu i podłączenia płyty indukcyjnej całkowity koszt już od 250 zł

Pomagamy w zakupach,

Dostarczamy sprzęt i meble do domów naszych klientów, ale też montujemy je. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług zadzwoń do nas teraz Tel:668 999 896

Podłączenie indukcji Warszawa i okolice

Podłączenie indukcji wykonujemy dla osób prywatnych jak również do biur i instytucji. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Mamy możliwości działać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu tym samym możemy dopasować się do klienta potrzeb. Wystawiamy faktury VAT

Szybkie terminy realizacji

Mamy wielu fachowców dlatego mamy duże możliwości i możemy zaoferować szybkie terminy realizacji. Zadzwoń do nas teraz Tel:668 999 896 i zapytaj o najbliższy wolny termin.

Zobacz nas też na instagramie https://www.instagram.com/meblunio.pl/

Galeria zdjęć:

Wypełnij formularz i załącz plik Twojego projektu: