Montaż szafek kuchennych

Montaż szafek kuchennych to przede wszystkim złożenie korpusów szafek. Ważnym aspektem jest tu aby szafki miały wszystkie kąty proste. Dzięki temu szafki nie będą krzywe a późniejsza praca będzie łatwiejsza. Jeżeli zdecydujesz się skręcać szafki we własnym zakresie, a dla nas pozostawiasz bardziej skomplikowane czynności pamiętaj aby tę czynność zrobić precyzyjnie.

Zalecamy jednak aby zatrudniać nas do prac od samego początku, pozbędziesz się dodatkowych kosztów poprawek, oraz kosztów naprawy.

Skręcanie szafek kuchennych już od 350 zł

Jeżeli nie masz do zawieszenia szafek kuchennych na ścianie to czas montażu kuchni skraca się. Taką usługę zależnie od ilości szafek możemy wykonać już od 350 zł.

Chcąc być konkurencyjni pokaż nam ile za montaż szafek chce od Ciebie nasza konkurencja, a my zaproponujemy korzystne warunki

Montaż szafek kuchennych to też montaż do ściany

Szafki kuchenne muszą stać stabilnie, dlatego przymocowujemy je również do ściany. Dzięki temu meble dobrze licują się ze ścianą i w trakcie użytkowania nie pojawiają się szpary. Zapobiega to również wywróceniu w trakcie otwierania drzwiczek. Szczególnie istotne jest to w przypadku domu gdzie są dzieci które lubią wspinać się po meblach.

Montaż szafek kuchennych a poziomowanie

Ważnym aspektem jest wypoziomowanie szafek kuchennych, dzięki temu będzie zachowany aspekt estetyczny.

Przewody w ścianach

Jeżeli jest to możliwe to przedstaw nam projekt instalacji elektrycznej, albo zdjęcia ułatwi nam to prace w trakcie mocowania szafek kuchennych do ściany.

Transport szafek

Realizując z nami montaż szafek kuchennych przysługuje Ci rabat na transport w wysokości -10% na terenie Warszawy.

Istotnym elementem szafek kuchennych jest kuchnia dlatego zobacz też jaki jest koszt za podłączenie płyty indukcyjnej

Zobacz nas też na instagramie https://www.instagram.com/meblunio.pl/

Galeria zdjęć:

Wypełnij formularz i załącz plik Twojego projektu: