Montaż zlewu

Montaż zlewu to podstawowa sprawa w kuchni. Dzięki naszej kompleksowej ofercie nie będziesz musieć szukać innych często drogich usługodawców. Zapewniamy szybkie i sprawne usługi montażu zlewu, co przekłada się oczywiście na Państwa zadowolenie.

Montaż zlewu już od 150 zł

Do zamontowania zlewu niezbędne jest wycięcie otworu w blacie kuchennym. Posiadamy narzędzia którymi możemy na miejscu u klienta wyciąć otwory w blacie. Jesteśmy konkurencyjni dlatego oferujemy kompleksowy montaż zlewu w specjalnej kwocie już od 150 zł. Zadzwoń, zapytaj się o szczegóły i umów się na usługę

Montaż zlewu i nie tylko

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę remontową, montażystów i specjalistów, których praca jest gwarancją zawsze niezawodnego efektu. Montujemy też blaty i okapy kuchenne jak również wykonujemy podłączenie płyty indukcyjnej.

Montaż zlewu Warszawa i okolice

Zapewniamy usługi dla klientów prywatnych, jak i komercyjnych takich jak hotele, restauracje, biura czy sklepy. Działamy na terenie Warszawy i okolic 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybkie terminy realizacji

Mamy profesjonalną i zgraną grupę montażystów dlatego jesteśmy w stanie zaproponować krótkie terminy realizacji. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu Tel: 668 999 896 Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych propozycji oraz usług.

Doradzimy Tobie

Wszelkie prace związane z montażem mebli kuchennych zalecamy wykonać z naszą firmą od początku do końca. Będziemy mogli doradzić Ci na każdym etapie, dzięki temu zaoszczędzisz czas gotówkę i nerwy.

Odpowiednie dopasowanie blatu kuchennego jest kluczowe dla prawidłowego wycięcia otworu w blacie i montażu zlewu.

Zobacz nas też na instagramie https://www.instagram.com/meblunio.pl/

Galeria zdjęć:

Wypełnij formularz i załącz plik Twojego projektu: